1Początki Laminine

Dr Davidson

Dr John R. Davidson

Historia Laminine rozpoczęła się w 1929 roku, kiedy to kanadyjski lekarz, Dr John R. Davidson, odkrył ekstrakt „esencję życia”, pochodzący z zapłodnionych kurzych jaj, w przełomowym etapie inkubacji. Dr Davidson chciał znaleźć lekarstwo dla swoich pacjentów chorych na raka; był przekonany, że wyciąg z tkanki jaja może pomóc w leczeniu. Spędził ponad dekadę nad rozwojem i badaniami swojej teorii, opublikował szereg prac na ten temat w „Canadian Journal of Medicine”. Odkrycie dr Davidsona było kontrowersyjne. Ten sposób leczenia stał się nawet przedmiotem debaty w Izbie Gmin w 1944 roku, w rezultacie czego została powołana czteroosobowa komisja lekarska, do zbadania tej metody, która następnie zdyskontowała jej skuteczność. NiestetyDavidson zmarł w 1948 roku, a jego odkrycie i badania zostały zapomniane na dziesięciolecia. Mimo iż dr Davidson pomógł wielkiej rzeszy swoich pacjentów, lecząc ich z nowotworów odkrycie nie spotkało się z uznaniem środowiska medycznego.

2Dalsze badania

Dr Bjonde

Dr. Bjodne Eskeland

Historia Laminine została kontynuowana prawie 50 lat później przez Dr. Bjodne Eskeland’a, czołowego norweskiego eksperta w dziedzinie badań jaj. Dr. Bjodne Eskeland przejął oryginalne badania Dr. Davidsona i postawił hipotezę, że inkubowane, zapłodnione kurze jajo zawiera specjalne kombinacje aminokwasów, peptydów i frakcji białek, które mogą zapewnić szereg korzyści zdrowotnych po spożyciu przez człowieka. W teorii, te częściowo inkubowane, zapłodnione kurze jajo – konkretnie w 9 dniu inkubacji – zawiera wszystkie składniki odżywcze potrzebne aby rozpocząć nowe życie i największą ilość pożywienia, aby rozwinąć się w żywą istotę; witaminy, minerały i białka, jak również istotne elementy obronne, czynniki wzrostu, hormony i inne biologicznie aktywne składniki. Chociaż niewiele było wiadomo na temat czynnika wzrostu w tym czasie, wysokie poziomy oligopeptydów (małych peptydów) dawały nadzieję na szybki transport przez błony przewodu pokarmowego w celu uzyskania efektywnych korzyści z tych aminokwasów. Dr Eskelend i Christian Mortensen opracowali procedurę wyciągu specjalnego białka z zapłodnionych jaj. Kiedy metoda została udoskonalona, zespół rozpoczął testy tego ekstraktu na ludziach, z bardzo pozytywnym skutkiem.

3Life pharm

Life Pharm

Firma Lifepharm dostrzegła te odkrycia, zapoznała się z badaniami i historii Laminine zatoczyła pełne koło. Zdano sobie sprawę, że te ekstrakty i kombinacje mogą być najlepszym kluczem i podstawą dla opracowania super-pożywienia. Kluczowy składnik Laminine, zwany YTE (Young Tissue Extract – Wyciąg Młodej Tkanki) był wcześniej rozwijany przez dr Eskelanda i Dr Mortensena. Zespół naukowców LifePharm Institute of Technology, kierowany przez dr Alexa Martina, przystąpił do działania, aby opracować doskonały suplement zdrowotny. Korzystając z PESE (Proto Embryonic Stage Extract – Wczesno Embrionalny Stan Ekstrakcji), lub YTE, jako składnika bazowego, brali pod uwagę objawy spowodowane m.in. przez dietę i środowisko, miano świadomość że zdrowie skóry i włosów, nastrój (depresja), utrata pamięci, zmęczenie i układ krążenia są wyjątkowo dotknięte obecnym stylem życia. Następnie analizowali ten ‘super ładunek’ PESE, dla nowoczesnego wykorzystania. Dodano aminokwasy pochodzące z naturalnego białka roślinnego i białka morskiego, których potrzebuje nasza skóry, włosy, mózg, układu sercowo-naczyniowego. Te substancje z ziemi, morza i nieba połączono, tworząc silny związek symbiotyczny, który nazwano OPT9. Wyniki działania opracowanej mieszanki przekroczyły wszelkie oczekiwana i zlecono powtórne badania; dr inż. chemii J.Juzer ustalił iż za tymi fenomenalnymi rezultatami stoi czynnik wzrostu fibroblastów FGF obecny w Laminine. Nie znajduje się on w ciele dorosłego człowieka, jak również w naszej diecie. Występuje natomiast podczas naszej kreacji, zapewniając prawidłowy rozwój. W czerwcu 2011 roku Laminine® została wprowadzona na rynek, poddana masowym testom i zaczęły napływać niewiarygodnie pozytywne świadectwa od konsumentów. Pierwotne odkrycie Dr Davidsona jest dzisiaj kluczem do odblokowania drzwi do lepszego zdrowia i życia, poprawy psychicznej i fizycznej, emocjonalnej wydajności i równowagi. LifePharm Global Network posiada wyłączne prawa do produkcji i dystrybucji unikalnej mieszanki składników, które połączone tworzą Laminine®

PRODUCENT LAMININE

LIFE PHARM GLOBAL NETWORK (LPGN)
LifePharm Global Network – spółka powstała w 2010 roku przez oddzielenie się od LifePharm, Inc, która działa w przemyśle nutraceutycznym i wellness od 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się w Orange County w Kalifornii pod adresem 32 Rancho Circle; Lake Forest, CA 92630; USA
Korporacja LifePharm, Inc od początku swojej działalności postawiła na marketing i dystrybucje wysokiej jakości naturalnych suplementów diety w sprzedaży detalicznej, pobijając przemysł nutraceutyczny w Stanach Zjednoczonych oraz Azji Południowo-Wschodniej. W rezultacie firma znacznie przekroczyła prognozy sprzedaży, które osiągnęły setki milionów dolarów już w pierwsze cztery lata.
W czerwcu 2011 roku, firma Life Pharm Global Network, wykorzystując wiedzę i doświadczenie biznesowe matczynej korporacji opracowała nowy kurs w branży marketingu sieciowego. Uzbrojona w najlepszy produkt na rynku i zupełnie nową strukturę marketingu – Firma LPGN postawiła na tworzenie możliwości biznesowych i podnoszenie jakości życia ludzi.

Za pomocą ekskluzywnego produktu, który zmienia życie ludzi oraz wyjątkowej okazji do stworzenia bardziej wydajnych źródeł dochodów LPGN zwiększa dobrobyt ludzi na całym świecie. Pomaga osiągnąć harmonie w sferze psychicznej, emocjonalnej, fizycznej i finansowej tysiącom ludzi.
Przy wsparciu gwiazd filmowych, jako rzeczników swoim produktom, zbudowała wysoką pozycje swojej marce, szybko stając się liderem sprzedaży produktów wysokiej jakości. W ciągu pierwszych dwóch krótkich lat, dochody spółki przekroczyły ponad 100 milionów dolarów.
LPGN działa na rzecz poprawy jakości życia i tworzenia bardziej wydajnych źródeł dochodów, a także na pozostawienie spuścizny dla przyszłych pokoleń.