LAMININE

LAMININE – to w pełni naturalny produktu wspomagający regenerację starzejących się komórek oraz odżywiający chore komórki organizmu, podtrzymując proces ich odbudowy. Wszystko dzięki transportowi substancji odżywczych do komórek macierzystych. Laminine wpływa na regenerację narządów, eliminuje problemy natury psychicznej, problemy z pamięcią, przywraca mowę u ludzi po udarze mózgu. Nasz preparat pomógł już wielu ludziom niezależnie od płci, wieku i pochodzenia. Nie ma skutków ubocznych i rzeciwskazań. Jeśli chcesz dołączyć do grona zdrowszych ludzi wystarczy, że nabędziesz nasz produkt.

Laminine to idealne połącznie 22 aminokwasów, minerałów, witamin, chrząstki z płetwy rekina, fermentowanego żółtego grochu i czynniku wzrostu fibroblastów (FGF). Dzięki tym składanikom nasz organizm może się regenerować poprzez włączanie mechanizmów naprawczych przywraca równowagę w zdrowiu fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

Laminine jest produkowane w Stanach Zjednoczonych, według surowo określonych przepisów FDA, GMP i Halal.
Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) jest opatentowaną formułą i do chwili obecnej tylko Life Pharm Global Network ma prawo do produkcji i dystrybucji tego ekstraktu.
Produkt Laminine korporacji LifePharm Global Network jest w 100 % oczyszczonym na poziomie farmakologicznym, każdy składnik jest zbadany pod względem jakości i bezpieczeństwa GRAS (Generally Recognized As Safe). Poniżej zamieszczamy dokładny skład.

Skład (1 kapsułka):

• OPT9(tm) opatentowana formuła – 620 mg
• Wyciąg z zapłodnionego jajka w dziewiątym dniu inkubacji
• Proteiny morskie (chrząstka płetwy rekina)
• Fito-proteiny (fermentowany groch żółty)

Inne składniki:

• Krzemionka
• Stearynian magnezu

Działanie Laminine:

Produkt nasz aktywizuje potężny mechanizm naprawczy w każdym z nas, pozwala polepszyć zdrowie fizyczne jak i emocjonalne. Podczas licznych badań klinicznych przeprowadzanych w ciągu ostatnich kilku lat wykazano, że Laminine pomaga osobom cierpiącym na różne dolegliwości. Według użytkowników Laminine ich stan polepszał się i stabilizował tak długo, jak zażywali ten suplement.

Zażywając nasz suplement dostarczasz swojemu organizmowi substancji do naprawy organizmu, aby móc uleczyć konkretną część Twojego ciała. Ich zadaniem jest naprawa i regeneracja komórek i tkanek, bez względu na to gdzie one się znajdują.To wyjaśnia, dlaczego wielu użytkowników deklaruje szeroki zakres oddziaływania Laminine – obejmuje ludzi w każdym wieku, każdej płci i pochodzenia, w różnych częściach ciała. Nie tylko naprawia nasze komórki, ale również dodaję energii, odmładza i polepsza wytrzymałość, nawet w podeszłym wieku.

Poniżej zamieszczamy listę działań Laminine podczas regularnego stosownia:

1. Redukuje stres i napięcie
2. Normalizuję sen
3. Reguluję poziom serotoniny
4. Normalizuję ciśnienie
5. Reguluję poziom cukru we krwi
6. Pomaga w funkcjonowaniu oraz aktywności mózgu
7. polepsza pamięć i koncentrację
8. Zwiększa wytrzymałość fizyczną, psychiczną i emocjonalną
9. Podtrzymuję równowagę emocjonalną
10. Zwiększa wytrzymałość, wzmacnia odporność i dodaje energii
11. Wzmaga produkcje kolagenu w skórze
12. Redukuję oznaki starzenia
13. Reguluję spalanie tłuszczu
14. Podtrzymuję optymalny poziom kortyzolu
15. Szybko przywraca sprawność mięśni po wysiłku i zwiększonym obciążeniu
16. Pomaga w szybkiej odbudowie i modelowaniu mięśni
17. Zmniejsza ból
18. Zwiększa libido u kobiet
19. Reguluję poziom testosteronu u mężczyzn
20. Stymuluje produkcję naturalnego DHEA (dehydroepiandrosteron)
21. Polepsza ogólne samopoczucie

Post has no taxonomies